• TurkishEnglishGermany

Hakkımızda

Akın Terzi Kimdir ?

Kurucularımız  Fahri ve Şehide Akın ailesi, uzun yıllar önce balkanlardan ülkemize göç etmiş ve  mesleklerini icra etmek adına Akın Terzi’nin temellerini atmışlardır.

Akın çifti,  Akın Terzi’yi kurmadan önce konfeksiyon , tekstil ve mağazacılık alanlarında başarı ile uzun yıllar çalışmıştır.Bu alanlarda edindikleri yüksek tecrübe ve deneyimleri , kendi fikirleri doğrultusunda hayata geçirmeyi hedefleyen Akın çifti Kurtköy – Yenişehir / Pendik lokasyonunda istedikleri işletmeyi kurmuş ve ticari faaliyetlerine başlamışlardır.

İşlerine olan bağlılıkları ve göstermiş oldukları yüksek özenle yeteneklerini son derece iyi harmanlayan usta çift, müşterileri tarafından büyük ilgi görmüş ve Kurtköy’ün en iyi terzisi olarak ünlenmişlerdir.

Kurtköy Akın Terzi

Bu doğrultuda ;

Dünyada ve ülkemizde konfeksiyon sektörünün gelişmesiyle birlikte , ürün yelpazesinin genişlemesi, belli bedenlere uygun sabit ürünlerin çıkması, ara bedenlerin de terzi yardımıyla yapılmasına şart koşmaktadır.

Tadilata getirilen ürünleri isteğe göre orijinal olarak yapmakta , eğer istenirse sizin bedeninize uygun şekilde tekrar tasarlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en önde gelen değerlerimizdendir. Bizler işimizi severek yapıyor , siz memnun olduğunuzda bizler de bahtiyar ve mesut oluyoruz.

Vizyonumuz

Firmamızın etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün en iyisi olmayı hedefleyen , Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile müşterimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.

07 Aralık 2017 1099 okunma